Księga Gości

 1. Przemysław Wielgosz:

  Wspaniale, że są miejsca jak to
  – takie z którymi żal się rozstać.
  Mam nadzieję, że dane mi będzie kiedyś tu powrócić i znów skosztować niepowtarzalnego, spokoju i odpoczynku. Serdeczne podziękowania za wspaniały pobyt, bardzo dobre wyżywienie i oczywiście wspaniałą niespodziankę z rana na stole podczas śniadania oraz niecodzienną wyrozumiałość. Dziękuję i Polecam.

  14 marca 2016
 2. Beata Sarlej:

  Ferie udane, śnieg, narty, i dobra kuchnia. Hotel bardzo klimatyczny. Nie żałujemy, na pewno tu wrócimy latem.

  25 stycznia 2016
 3. anna:

  Bardzo nam przykro, wszyscy byliśmy zawiedzeni że pogoda zawiodła. Zapraszamy w przyszłe Święta,tym razem musi być biało.

  21 stycznia 2016
 4. Andrzej Żagań:

  Swięta spędziliśmy w miłej, domowej atmosferze, dobra kuchnia, Gospodarze się postarali.Niestety pogoda nie dopisała, nie było śniegu.

  21 stycznia 2016
 5. TDEUSZ wILCZYNSKI:

  Willa klimatyczna i świetnie położona, , pokój był nieduży, ale wygodny i czysty. Do centrum też blisko, a to dla rodziny z małym dzieckiem duże ułatwienie. Jesteśmy zadowoleni, Polecam.

  12 listopada 2015
 6. Budzowski Tadeusz:

  Kochani warto polecić ten pensjonat, jest doskonale położony, pokoje czyste i co ważne , maja bardzo smaczną kuchnię, Polecam pstrąga z pieca! pychota!

  29 października 2015
 7. Michał (Ostrzeszów):

  Jest ładnie, stylowo ale i nowocześnie. Rzeczywiście świetna lokalizacja. Ale najważniejsze, że pensjonat prowadzony jest z sercem i z pasją – a tego nie da się ani kupić, ani wybudować… POLECAM!!!

  15 grudnia 2014
 8. Małgorzata (Wrocław):

  Byłam w Nimfie, to bardzo ładny pensjonat w bardzo ładnym miejscu, śniadania były obfite i smaczne, niestety widok na góry zasłoniły nam chmury, będzie powód by powtórzyć wyjazd.

  17 listopada 2014
 9. Jolanta (Kościan):

  Bardzo ładny pensjonat, widać że przeszedł gruntowny remont, czyściutko i pachnie nowością, i położenie jak najbardziej,dobra kuchnia, a widoki !!!!! Polecam zdecydowanie.

  27 października 2014
 10. Maciej (Bydgoszcz):

  Polecam serdecznie!

  23 października 2014
Wpisz się do naszej księgi gości